WhatsApp
Yükleniyor...

E-Tahsilat Çözümleri

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Tahsilat Çözümleri

E-Tahsilat Çözümleri

ONLİNE TAHSİLAT / E-TAHSİLAT / SANAL POS TAHSİLAT NEDİR?


Firmaların müşteri ve bayiileri üzerinden online tahsilat / e-tahsilat / sanal pos tahsilat yapmalarını sağlayan bir sistemdir. Özellikle periyodik ödeme özelliği sayesinde firmaların tekrar eden tahsilatları kredi kartı limitleri kullanılmadan otomatik olarak belirlenen dönemlerde otomatik olarak tahsil edilebilir. Sms ve mail ile tahsilat imkanı da sağlayan most tahsilat sistemi ile tahsilatlarını yönetmek artık çok kolay.


E-Tahsilat firmaların kendi bayilerinden veya müşterilerinden sanal posları üzerinden tahsilat yapmalarını sağlayan bir online tahsilat çözümüdür. Çalıştığınız tüm bankalarla online entegre olarak çalışabilen tahsilat sistemi sayesinde kredi kartı tahsilatlarınızı yönetmek artık çok kolay.
Sanal-tahsilat yada bir başka deyişle E-Tahsilat sistemimiz tüm bankalar ile entegre olarak çalışmaktadır. Birden fazla banka ile çalıştığınız durumda her banka için ayrı ayrı komisyon ve taksit oranları tanımlayabilir ve sanal pos tanımları sekmesi üzerinden öncelikli kullanacağınız bankanızı seçebilirsiniz.ERP ENTEGRASYONU


Muhasebe Programı Entegrasyonu
Müşterilerinizden yada bayilerinizden yapacağınız tahsilatlarınızı otomatik olarak kullandığınız Erp yada Muhasebe programlarınız ile isterseniz entegre edebiliriz. Böylelikle dilerseniz ödeme günü gelen müşteri veya bayilerinize otomatik ödeme linkleri gönderebilir ve yaptıkları tahsilatları kullandığınız Erp veya muhasebe sisteminize aktarabiliriz.