WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Web site tasarımı, Web site yazılımı, hosting, SEO ve özel yazılım ihtiyaçlarınızda, kurumsal firmaların duyduğu ihtiyacı karşılamak üzere hizmet veren Kuşak Yazılım olarak paydaşlarımıza hızlı ve güvenilir hizmet sunarken sektörümüzde her geçen gün daha fazla fark yaratmaktayız.

Sadece yazılım sürecinde değil sonraki süreçlerde de hep yanınızdayız. Yazılımınızın ya da web sitenizin güncellenmesinin tamamlanmasının ardından gerekli testlerimizi tamamlarız ve sorunsuz çalışan sistemi sizlere teslim ettikten sonra da tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluruz.

Yazılım desteğinin yanı sıra çalıştığımız kurumsal firmalara partner şirketimiz Kuşak Sosyal Medya aracılığıyla Logo,Sanalpost,Takip Sistemleri,Üretim Yazılımları gibi  ile ilgili hizmetler de sunmaktayız. Dijital dünyaya yatırım yapmak isterseniz, sosyal medya hesap yönetimi, reklam yönetimi, moderasyon, e-mail pazarlama gibi dijital dünyanın ihtiyaç duyduğu her alanda arzu ettiğiniz hizmetere ulaşabilirsiniz.

Daha önce bir yazılım firması ile çalıştıysanız farkımızı çok kolay anlayacaksınız ve mutlu paydaşlarımız arasına katılacaksınız. Daha önce bir yazılım firması ile çalışmadıysanız şirketinizi birlikte büyütebilmek için heyecanla telefonunuzu ya da mailinizi bekliyoruz.